Projektowanie wnętrz

Meble tworzą wnętrze, ale dzięki odpowiednim dodatkom i wykończeniom możemy jeszcze pełniej podkreślić jego charakter. Usługę projektowania wnętrz polecamy szczególnie, jeśli:

Wprowadzają się Państwo do nowego mieszkania lub domu. Wnętrze jest jeszcze puste. Ładne, przestronne, ale puste. Trudno jest zacząć jego projektowanie od zera. W takiej sytuacji warto zdać się na projektanta – wystarczy, że określą Państwo, jaki powinien być styl wymarzonego mieszkania, a projektant wykreuje dla Państwa całą przestrzeń.

Planują Państwo remont mieszkania, domu lub wybranych pomieszczeń. To doskonały czas na zmiany – od niewielkich po całkowicie rewolucyjne. Dobrze dobrane i ustawione meble, odpowiedni kolor (kolory) ścian, zasłon, ozdób – to wszystko sprawia, że dobrze znane wnętrza zmieniają się całkowicie. Architekci Vertiko Projekt dbają nie tylko o to, by nowy wygląd domu bądź mieszkania spełniał Państwa oczekiwania, ale także o to, by był funkcjonalny i aby mieszkało się w nim wygodnie.

 

Realistyczny projekt według najnowszych standardów

Zapewniamy Państwu bardzo wysokiej jakości projekty, tworzone w profesjonalnym programie do aranżacji wnętrz. Generowane dzięki niemu wizualizacje odznaczają się dużym realizmem, dzięki czemu od razu widzą Państwo, jak wnętrze będzie się prezentować w rzeczywistości, gdy projekt zostanie zrealizowany.

W aranżacjach korzystamy z najciekawszych dostępnych obecnie materiałów. Projektujemy w różnych stylach, na bieżąco sięgamy także do najnowszych trendów.

Na podstawie precyzyjnej dokumentacji ekipa przeprowadzająca u Państwa remont bez trudu zrealizuje przedstawione pomysły i rozwiązania.

 

Jak wygląda współpraca z nami od zgłoszenia do realizacji?

Krok 1: Kontakt z nami. Konsultujemy się telefonicznie lub mailowo i w pierwszej kolejności ustalamy, jaki będzie koszt wykonania projektu

Krok 2: Pomiary. Konsultant przyjeżdża do Państwa, by wykonać niezbędne pomiary i porozmawiać o Państwa oczekiwaniach.

Krok 3: Projekt. Na podstawie wykonanych pomiarów i ustaleń z Państwem przygotowujemy indywidualny projekt, który następnie przedstawiamy i dokładnie omawiamy. Do projektu dołączamy także dokładną dokumentację.

(W ramach oferty „Meble na wymiar” możemy wykonać dla Państwa indywidualne wyposażenie, uwzględnione w projekcie.)

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta po indywidualny projekt dla Państwa.

vertikoprojekt - Meble na zamwienie