Projekty

Od wielu lat projektujemy meble na potrzeby naszych własnych realizacji dla Klientów, ale chętnie dzielimy się doświadczeniem także w zakresie przygotowania samych aranżacji i wizualizacji. Projektujemy meble na wymiar do kuchni, łazienki, sypialni i salonu – począwszy od mebli wolno stojących po kompleksową zabudowę. Oto co wyróżnia nasze usługi w tym zakresie:

Bogate doświadczenie praktyczne w realizacji funkcjonalnych i stylowych wnętrz. Tworząc koncepcję i przygotowując wizualizację bierzemy pod uwagę nie tylko to, jak wyposażenie wkomponuje się w przestrzeń, ale także – jak będzie sprawdzać się w codziennym użytkowaniu.

Realistyczne wizualizacje, opracowywane w profesjonalnych programach architektonicznych. Wiemy, że plan czy rzut pomieszczenia powie Państwu niewiele, dlatego przedstawiamy widok wnętrza pomieszczenia – tak, jak będzie się ono prezentowało w rzeczywistości.

Usługa projektowania skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm budowlanych oraz biur architektonicznych i dekoratorów wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta po indywidualny projekt dla Państwa.

Dzięki wypełnieniu poniższego formularza mogą Państwo przyspieszyć wycenę. 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z poniższym formularzem, prosimy o kontakt z naszym biurem. 

WYCENA ONLINE

vertikoprojekt - Meble na zamwienie