Lacobel - szkło lakierowane

Lakierowane szkło jest niebanalnym, trwałym i niezwykle funkcjonalnym wykończeniem wnętrz. W Vertiko Projekt rekomendujemy je jako element ozdobny i ochronny nad blatami meblowymi w kuchniach, na fragmentach ścian i słupków w salonach i łazienkach, a także jako okleinę mebli. Klienci chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ zyskują dzięki niej kilka ważnych korzyści:

Szkło jest łatwe do utrzymania w czystości. Przy pomocy zwykłego płynu do mycia naczyń można błyskawicznie usunąć z niego zabrudzenia, tłuszcz, ślady rąk czy kamień (osad) z twardej wody. Polecamy je szczególnie w kuchniach wyposażonych w kuchenki gazowe.

Tafle szklane dają efekt estetyki i sterylności. Gładka, błyszcząca powierzchnia barwnego szkła sprawia, że kuchnia lub łazienka jest „zrobiona na błysk”. Szkło nadaje się także na wykończenia mebli pokojowych w przypadku mieszkań i domów o nowoczesnym wystroju.

Lakierowane szkło jest bezpieczne dla człowieka. Nie uczula, nie wchodzi w interakcję z organizmem. Bardzo łatwo można usunąć z niego kurz, dlatego zalecamy je alergikom.

Nasz wybór: szkło lakierowane Lacobel

Do większości zastosowań domowych proponujemy wysokiej jakości SZKŁO LACOBEL gr. 4 mm, lakierowane na 28 kolorów (tabelę barw znajdą Państwo poniżej).

Nad kuchenki palnikowe (gazowe) oraz przy wycinaniu otworów zalecamy szkło hartowane lakierowane gr. 6 mm, dostępne we wszystkich kolorach z palety NCS (setki wariantów). Charakteryzuje się ono podwyższoną odpornością mechaniczną.

Przedstawiamy ofertę cenową

SZKŁO HARTOWANE LAKIEROWANE Z MONTAŻEM – na terenie Warszawy i okolic – 800  zł za 1m2

SZKŁO LAKIEROWANE LACOBEL Z MONTAŻEM – na terenie Warszawy i okolic – 500 zł za 1m2

Cena obejmuje kompleksową realizację usługi:

  • pomiar u Klienta,
  • cięcie,
  • szlifowanie krawędzi szkła,
  • transport (na terenie Warszawy i okolic),
  • montaż (na terenie Warszawy i okolic).

Kolorystyka

Jak wygląda współpraca z nami od zgłoszenia do realizacji?

Krok 1: Kontakt z nami. Przesyłają Państwo na naszego maila rysunek, szkic, bądź opis mebla,

Krok 2: Wycena. W jak najszybszym czasie przygotowujemy wycenę mebli i odsyłamy do Państwa,

Krok 3: Akceptacja - Jesli wycena odpowiada Państwa oczekiwaniom, umawiamy się na pomiar. Konsultant przyjeżdża do Państwa, by wykonać niezbędne pomiary i odpowiedzieć na pytania,

Krok 4: Projekt. Na podstawie wykonanych pomiarów i ustaleń z Państwem przygotowujemy indywidualny projekt do akceptacji.

Krok 5: Realizacja. Czas, by projekt zamienił się w rzeczywistość. Po podpisaniu umowy przystępujemy do produkcji mebli. Czas oczekiwania wynosi na ogół od 3 do 6 tygodni.

Krok 6: Montaż. Telefonicznie uzgadniamy z Państwem termin montażu. Nasi pracownicy przywożą, wypakowują i montują meble

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta po indywidualny projekt dla Państwa.

 

 

vertikoprojekt - Meble na zamwienie